Išvyka į teatrą

Sausio 20 dieną Lėlių vežimo teatre buvo rodomas spektaklis „Linksma liūdna pasaka“ J. Gruševskio pjesės motyvais. Spektaklio režisierė Alisa Gladkova – Kijevo Nacionalinio teatro, kino ir televizijos universiteto režisūros specialybės absolventė. Jį žiūrėjo ir mūsų mokyklos mokiniai iš Ukrainos.

Tai romantikos bei subtilaus vaikiško humoro pilna istorija, kurios pagrindinis veikėjas Petriukas nusprendžia vesti princesę. Tačiau ne viskas taip paprasta – tam, kad vestų princesę, pirmiausia reikia ją išvaduoti iš piktosios Raganos nelaisvės... Spektaklyje vyrauja amžina gėrio ir blogio kova, pabrėžiama santykių tarp žmonių svarba. Nuotaikingos muzikos pilna istorija privertė nusišypsoti visus spektaklyje apsilankiusius žiūrovus.

Po spektaklio vaikai su tėveliais buvo vaišinami gardžiais kepiniais.

Socialinė pedagogė Rūta Martinkėnienė