Kalėdinės „Protų kovos“

Gruodžio 23 d. mokykloje vyko „Protų kovos“, kuriose dalyvavo 6–10 klasių mokiniai. Prieš prasidedant žaidimui buvo suburtos šešios komandos, jos susigalvojo pavadinimus.

„Protų kovos“ buvo sudarytos iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje – trys turai, kuriuose buvo po dešimt klausimų. Pirmajame buvo klausimai, susiję su krikščioniška tradicija, antrame – su Kūčių papročiais ir tradicijomis, trečiame – klausimai apie kalėdinius rekordus. Antrąją dalį vedė klausimų ir užduočių autorė septintokė Akvilė Micevičiūtė. Pirmame ture komandos sprendė klausimus apie Kalėdas, antrame savo žinias rodė apie filmus, trečiajame spėliojo, kas paslėpta paslapčių dėžėje.

Renginio metu skambėjo mokinių atliekamos kalėdinės dainos. Rezultatai parodė, kad mokiniai puikiai susidorojo su jiems skirtomis užduotimis, o kiekvieną pelnytą balą lydėjo gausios ovacijos. Dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Mokytoja Vaida Sarapienė