Sulaukėme dovanų ir padėkų

Š. m. rugsėjo 19–23 dienomis mūsų mokyklos 1–4 kl. mokiniai dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu mūsų mokiniai kartu su  bendraamžiais iš 53 Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėjosi kaimyninės šalies kalba, kultūra, susipažino su latvių rašytojais, skaitė jų kūrinius. Mūsų mokykla jame dalyvavo antrą kartą.

Dėkojame šio projekto organizatoriams ir partneriams už dovanėles ir galimybę artimiau susipažinti su kaimyne Latvija.

Su nekantrumu laukiame ir 2023 metais planuojamo projekto. Lietuvos vertėjų sąjunga 2023-iuosius paskelbė Latvių literatūros metais, tad tikimės įdomių renginių, knygų ir susitikimų!

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centrasVytauto Didžiojo universitetas

Projekto partneriai: Latvijos Respublikos ambasada LietuvojeLietuvos Respublikos ambasada LatvijojeJonavos rajono savivaldybė , Šiaulių turizmo informacijos centrasBaltų kelias.

Projekto rėmėjai: Kavos DraugasRTTAXSave24Glasses onSapiegos klinika .

Bibliotekininkė Gintarė Tomkevičienė