Maironiečių išvyka į Panevėžio kraštotyros muziejų

Minėti Maironio 160-ąsias gimimo metines maironiečiai ruošėsi neįprastai – mokėsi deklamuoti Maironio eiles. Eilėraščių deklamavimas reikalauja drąsos, susikaupimo, empatijos, lavina atmintį. Labai svarbi ir aplinka. Pernai eilių deklamavimui pasirinkome Miltinio dramos teatro sceną, o šiemet – Panevėžio kraštotyros muziejų. Skaitydami Maironio eiles mokiniai mokėsi būti dėmesio centre ir nepasimesti prieš auditoriją. Tekstų žinojimas labai praverčia mokantis literatūros.

Taip pat maironiečiai dalyvavo Etnokultūros edukacinėje programoje ,,Saulėgrįžos ratu: Kalėdos“, kurios metu susipažino su žiemos švenčių – Kūčių, Kalėdų tradicijomis ir Advento laikotarpiu. Mokiniai išbandė šventinės nakties burtus, pasigamino kalėdinį žaisliuką.

Maironiečių būrelio vadovė Dalia Šedurskienė