Rajoninės kvadrato varžybos

Lapkričio 30 d. Dembavos progimnazijoje vyko 2022–2023 m. m. Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų (pagrindinių mokyklų ir progimnazijos grupės) 3–4 klasių kvadrato varžybos. Pirmąją vietą užėmė Dembavos progimnazijos komanda, antrąją – mūsų Paliūniškio pagrindinės mokyklos sportininkai, o 3- oji vieta atiteko Naujamiesčio mokyklos komandai.

Sveikiname mūsų 2-os vietos laimėtojus: Melitą Duliebaitę (4 kl.), Agnę Čepulionytę (4 kl.), Vaidvilę Varnaitę (4 kl.), Enriką Šidlauskaitę (4 kl.), Virmantą Sarapą (4 kl.), Arną Navardauską (4 kl.), Martyną Vasiliūną (4 kl.), Simą Strikaitį (3 kl.).

Mokytojos Nijolė Mežiūnienė ir Danutė Lukoševičienė