Pasitinkant šventes

Visais laikais žmogų jaudina didžiųjų švenčių laukimas. Vaikams Adventas – gražiausias, paslaptingiausias prieškalėdinis laikotarpis.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus darželio vaikų tėveliai, norėdami vaikams sukurti Kalėdų laukimo stebuklą su gražiomis idėjomis susirinko papuošti darželio erdvių. Greit rūbinėlę papuošė adventinis kalendorius, lengvos baltos snaigės. Kieme puikavosi besmegeniai, nykštukai, paskanauti viliojantys saldainiai.

Kūrybinio bendro darbo metu visi pajutome Kalėdų laukimo džiaugsmą.

Mes, darželio mokytojos, dėkojame tėveliams už sukurtą grožį, nuoširdų bendradarbiavimą ir linkime, kad su baltu snaigių pūku kristų į jų širdis šviesios viltys, nuoširdus vaikų džiaugsmas, švelnumas ir gerumas. Gražaus, ramaus švenčių laukimo!

Mokytoja Roma Gurevičienė