Tolerancijos diena

Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis - tolerancijos namas. Namas, kuriame gyvena skirtingi kaimynai, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi draugiškai. Lapkričio 16 dieną svečiavomės Panevėžio kolegijoje, kartu su kitų mokyklų mokiniais ir socialiniais pedagogais dalyvavome Tolerancijos dienos renginyje, kurį organizavo Panevėžio rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė.

Kiekvienos mokyklos komanda turėjo prisistatyti, atsakinėjo į klausimus, žiūrėjo filmą ir rašė mintis apie toleranciją, piešė namui langines. Džiugu, kad mokėjome vieni kitus priimti, išklausyti, pabūti kartu.

Socialinė pedagogė Rūta Martinkėnienė