Mano draugė – knygelė

Antrąją rugsėjo savaitę jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, vykdydami projektinę veiklą „Mes panašūs ar skirtingi?“, apsilankė mokyklos bibliotekoje. Čia mokytoja vaikams perskaitė Rolando Dabruko knygelę „Aš kitoks“. Tai nuostabi istorija apie vienišą ir „kitokį“ varliuką, kuris buvo skriaudžiamas ir pašiepiamas. Stengėmės suprasti, kad nors esame skirtingi, bet visi vienodai trokštame meilės, norime turėti draugų.

O knyga ar gali būti draugu? Vaikai tam pritarė.  Bibliotekoje mažieji susipažino su įvairiosiomis knygelėmis ir sužinojo, kad jos gali būti ne tik plonos, storos, didelės, mažos, lengvos ir sunkios, bet ir labai spalvingos, su judančiais bei erdviniais paveikslėliais ir net skaitomos su 3D akiniais! Išsirinkę mėgstamiausią vaikai užsirašė ir nešėsi namo. Kad skaitomos knygelės ilgiau išliktų sveikos, bibliotekininkė vaikams dovanojo po knygų skirtuką.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė