Išvyka po Kupiškio kraštą

Paliūniškio pagrindinės mokyklos maironiečiai mėgsta keliauti ir trokšta pažinti gimtąjį kraštą. Šį kartą pasirinkome Kupiškio kraštą. Kelionės metu mokiniai, susiskirstę grupėmis, stengėsi atlikti kūrybines užduotis ir taip tyrinėti kultūrinius objektus. Turėjo nusifotografuoti Palėvenės dvare, prie Palėvenės vienuolyno svirno padaryti skulptūrą ,,Tuoj atostogos“, Aukštupėnų piliakalnyje išmatuoti milžinų pėdų ilgį, ,,Uošvės liežuvio“ dendrologiniame parke padaryti nuotraukas prie 3 skirtingų medžių ar krūmų ir juos aprašyti, o kelionės pabaigoje padeklamuoti savo kūrybos eiles apie šią išvyką. Kūrybiškumas, tyrinėjimas ir bendradarbiavimas buvo pagrindinės vertybės, leidusios šią kelionę padaryti įsimintina.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos maironiečių vadovė Dalia Šedurskienė