Pagrindinis

Ketvirtokų išlydėtuvės

Laša laikas greičiau už lietų... Ne sekundėmis laša, ne minutėmis, ne valandomis – darbais, planais ir svajonėmis. Rytdienos ilgesiu ir viltimi, kad bus gerai ir geriau. Kūliavirsčiais lekiančia kasdienybe ir stabtelėjimais šventėse...

   Saulėtą birželio 13 dieną tokiais žodžiais ketvirtokus pasitiko mokytoja Asta. Šią dieną ketvirtokai susirinko į paskutinio skambučio šventę. Skambučių mokiniai girdės dar daug, bet šis ypatingas tuo, kad mokinius palydi iš pradinės mokyklos.

   Gražiausiais žodžiais, dainelėmis, šokiais ketvirtokus sveikino jungtinės ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, pirmos ir antros klasės mokiniai, o trečiokai ketvirtokams pateikė linksmą skaitymo užduotį.

                      Mokyklos direktorė Daiva Morkūnienė pasveikino ketvirtokus ir kiekvienam įteikė pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Taip pat buvo pasveikinti ir apdovanoti padėkomis mokiniai už puikius mokymosi rezultatus bei mokyklos vardo garsinimą mokslo ir meno srityse. Bibliotekininkė pasveikino daugiausiai skaičiusius ir įteikė dovanėlę-knygą.

   Smagu, bet kartu ir liūdna, kad sparnus pakėlė dar viena ketvirtokų laida. Sakoma, kad žmogus nuo žemės pakyla dviem sparnais – nuoširdumu ir širdies gerumu, todėl iš širdies tariu:

„Sėkmės jums, būsimi penktokai!“

Visiems smagių, saugių, turiningų atostogų!

 

Foto albumas Facebook

 

4 klasės mokytoja Asta Piragienė

Joomla templates by a4joomla